Saris Freedom Hitch 2 Bike 1-1/4 or 2` Black 120lbs
- TECH SPECS
| Hitch Type | 1-1/4" Receiver |
| Hitch Type | 2" Receiver |
| Bike Weight Limit (per bike) | 60 |
| Number of Bikes | 2 |
| Designed for ebike | Yes |
| Bike Mount Type | Tray |
| Tilt/Swing | None |
| Rack Weight | 20 |
Original: $379.99
-65%$379.99
$133.00
Description
- TECH SPECS
| Hitch Type | 1-1/4" Receiver |
| Hitch Type | 2" Receiver |
| Bike Weight Limit (per bike) | 60 |
| Number of Bikes | 2 |
| Designed for ebike | Yes |
| Bike Mount Type | Tray |
| Tilt/Swing | None |
| Rack Weight | 20 |














