SDG Thrice 31 Lock-On MTB Grips - Neon Green
- Tapered and ergonmically ovalized for maximum comfort
- Half mushroom profile with ramped icons for maximum grip
- 31mm diameter
| Model | Thrice 31 |
| Shape | Round |
| Size | Slim |
| Grip Color | Neon Green |
| Clamp Color | Black |
| Length | 136mm |
| Diameter | 31mm |
| Color | Neon Green |
Original: $17.99
-65%$17.99
$6.30
Description
- Tapered and ergonmically ovalized for maximum comfort
- Half mushroom profile with ramped icons for maximum grip
- 31mm diameter
| Model | Thrice 31 |
| Shape | Round |
| Size | Slim |
| Grip Color | Neon Green |
| Clamp Color | Black |
| Length | 136mm |
| Diameter | 31mm |
| Color | Neon Green |














