Selle Italia Flite Boost Endurance Ti 316 Superflow Saddle 250 x 135mm Men 228g Black
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Intended Use | Road |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Dimensions | 250 x 135mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 228g |
| e-Bike approved | No |

Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Intended Use | Road |
| Color | Black |
| Primary Color | Black |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Dimensions | 250 x 135mm |
| Rail Material | Titanium |
| Saddle Weight | 228g |
| e-Bike approved | No |











