Selle Italia SLR 3D Boost Superflow Saddle 248 x 130mm Men 122g White
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Intended Use | Road |
| Color | White |
| Primary Color | White |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Dimensions | 248 x 130mm |
| Rail Material | Carbon |
| Saddle Weight | 122g |
| e-Bike approved | No |
$167.96
Original: $479.90
-65%Selle Italia SLR 3D Boost Superflow Saddle 248 x 130mm Men 122g White—
$479.90
$167.96
Description
- TECH SPECS
| Gender | Men |
| Intended Use | Road |
| Color | White |
| Primary Color | White |
| Cut Out | Yes |
| Saddle Dimensions | 248 x 130mm |
| Rail Material | Carbon |
| Saddle Weight | 122g |
| e-Bike approved | No |














