Soma Weymouth 700c Rim 32h - Silver
- A polished triple box section rim with a 24.4mm width
- Pinned joint, single eyelets, non-machined sidewalls
| Model | Weymouth |
| Size | 700c |
| Internal W | 21mm |
| Depth | 16mm |
| Hole | 32 |
| Brake | Disc |
| Type | Non-Tubeless |
| Material | Aluminum |
| ERD | 605mm |
| Color | Silver |
| Weight | 580g |
$31.50
Original: $89.99
-65%Soma Weymouth 700c Rim 32h - Silver—
$89.99
$31.50
Description
- A polished triple box section rim with a 24.4mm width
- Pinned joint, single eyelets, non-machined sidewalls
| Model | Weymouth |
| Size | 700c |
| Internal W | 21mm |
| Depth | 16mm |
| Hole | 32 |
| Brake | Disc |
| Type | Non-Tubeless |
| Material | Aluminum |
| ERD | 605mm |
| Color | Silver |
| Weight | 580g |














