Stan's Crest MK4 Front Wheel - 27.5 15 x 110mm 6-Bolt Black
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Rim Width (Internal) | 25 |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 584 / 650b / 27.5" |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Valve | Presta |
Original: $257.00
-65%$257.00
$89.95
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Rim Width (Internal) | 25 |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 584 / 650b / 27.5" |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
| Valve | Presta |















