SunRingle Envy Lite Rim 20" 36h Rear Pinned w/ ABT - Black
- Rear pinned rim
- SU0344 comes with ABT sidewalls
| Model | Envy Rear Pinned + ABT |
| Size | 20" |
| Internal W | 23.5mm |
| Depth | 17mm |
| Hole | 36 |
| Brake | Rim |
| Type | Non-Tubeless |
| Material | Aluminum |
| ERD | 390mm |
| Color | Black |
| Weight | 330g |

Description
- Rear pinned rim
- SU0344 comes with ABT sidewalls
| Model | Envy Rear Pinned + ABT |
| Size | 20" |
| Internal W | 23.5mm |
| Depth | 17mm |
| Hole | 36 |
| Brake | Rim |
| Type | Non-Tubeless |
| Material | Aluminum |
| ERD | 390mm |
| Color | Black |
| Weight | 330g |














