SunRingle Inferno 25 27.5" Rim 32h - Black
- Disc specific 27.5" Cross Country rim
- Sleeved, single pocket rim with nickel plated eyelets
| Model | Inferno 25 |
| Size | 27.5" |
| Internal W | 20.3mm |
| Depth | - |
| Hole | 32 |
| Brake | Disc |
| Type | Tubeless |
| Material | Aluminum |
| ERD | 563mm |
| Color | Black |
| Weight | 510g |
$15.75
Original: $45.00
-65%SunRingle Inferno 25 27.5" Rim 32h - Black—
$45.00
$15.75
Description
- Disc specific 27.5" Cross Country rim
- Sleeved, single pocket rim with nickel plated eyelets
| Model | Inferno 25 |
| Size | 27.5" |
| Internal W | 20.3mm |
| Depth | - |
| Hole | 32 |
| Brake | Disc |
| Type | Tubeless |
| Material | Aluminum |
| ERD | 563mm |
| Color | Black |
| Weight | 510g |














