SunRingle Rhyno Lite 26" rim 32h - Polished
- Triple pocket, Advanced Brake Track (ABT) machined sidewalls
- Nickel plated brass eyelets
- Drilled for Presta valves
| Model | Rhyno Lite |
| Size | 26" |
| Internal W | 28mm |
| Depth | - |
| Hole | 32 |
| Brake | Rim |
| Type | Non-Tubeless |
| Material | Aluminum |
| ERD | 549mm |
| Color | Silver |
| Weight | 545 |
$32.99
SunRingle Rhyno Lite 26" rim 32h - Polished—
$32.99

Description
- Triple pocket, Advanced Brake Track (ABT) machined sidewalls
- Nickel plated brass eyelets
- Drilled for Presta valves
| Model | Rhyno Lite |
| Size | 26" |
| Internal W | 28mm |
| Depth | - |
| Hole | 32 |
| Brake | Rim |
| Type | Non-Tubeless |
| Material | Aluminum |
| ERD | 549mm |
| Color | Silver |
| Weight | 545 |














