Surly Disc Trucker Bike - 700c Steel Grandpa's Khakis 64cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| TT (Effective) | 635 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Grandpa's Khakis |
| Mfg Size | 64 |
| Platform | Disc Trucker |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Tan |
Original: $2,199.00
-65%$2,199.00
$769.65
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| TT (Effective) | 635 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Grandpa's Khakis |
| Mfg Size | 64 |
| Platform | Disc Trucker |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Tan |






















