Surly Krampus Frameset - 29" Steel Hi-Viz Black Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 635 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Hi-Viz Black |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Krampus |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Black |
Original: $1,099.00
-65%$1,099.00
$384.65
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 635 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Hi-Viz Black |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Krampus |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Black |














