Surly Midnight Special Frameset - 650b/700c Steel Black Cherry Fizz 56cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Black Cherry Fizz |
| Mfg Size | 56 |
| Platform | Midnight Special |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Red |
Original: $1,099.00
-65%$1,099.00
$384.65
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Steel |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Black Cherry Fizz |
| Mfg Size | 56 |
| Platform | Midnight Special |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Red |














