Vision Team 35 Comp SL Wheelset - 700 QR x 100/130mm Rim Brake HG 11 BLK Clincher
| Rear Axle | QR x 130mm |
| Rim Width (Internal) | 19 |
| Cassette Body Type | Shimano HG 11/12-Speed Road |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
Original: $362.00
-65%$362.00
$126.70
Description
| Rear Axle | QR x 130mm |
| Rim Width (Internal) | 19 |
| Cassette Body Type | Shimano HG 11/12-Speed Road |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |














