Vittoria Terreno Zero G2.0 Tire TLR 700x45 Anth/Blk
- TECH SPECS
| model | Terreno Zero G2.0 |
| size | 700c |
| width | 45mm |
| compound | G2.0 TLR/TNT |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 600g |
Original: $75.99
-65%$75.99
$26.60
Description
- TECH SPECS
| model | Terreno Zero G2.0 |
| size | 700c |
| width | 45mm |
| compound | G2.0 TLR/TNT |
| bead | folding |
| type | tubeless |
| color | anthracite/black |
| weight | 600g |











