We The People Paradox BMX Frame Abyss Green 20.75''
- TECH SPECS
| Color | Matte Raw |
| Defined Color | Gray |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 20.75 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 20.75 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Paradox |
Original: $439.99
-65%$439.99
$154.00
Description
- TECH SPECS
| Color | Matte Raw |
| Defined Color | Gray |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 20.75 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 20.75 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Paradox |














