We The People Pathfinder BMX Frame Black 21.25''
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 21.25 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 21.25 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Pathfinder |
Original: $394.99
-65%$394.99
$138.25
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 21.25 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 21.25 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Pathfinder |














