We The People Pathfinder BMX Frame Matte Burgundy 21''
- TECH SPECS
| Color | Matte Burgundy |
| Defined Color | Red |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 21 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 21 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Pathfinder |
Original: $414.99
-65%$414.99
$145.25
Description
- TECH SPECS
| Color | Matte Burgundy |
| Defined Color | Red |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Steel |
| Mfg Size | 21 |
| Rear Axle | 14mm Threaded x 110mm |
| TT (Effective) | 21 |
| Wheel Size | 20" |
| Platform | Pathfinder |














