Schwalbe One Tire - 20 x 1-1/8" Clincher Wire BLK Performance Line RaceGuard Addix
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Flat Protection | Tread |
| ISO Diameter | 451/ 20 x 1-1/8" 1-3/8" |
| ISO Width (mm) | 35 |
| Labeled Size | 20 x 1-1/8 |
| Tire Bead | Wire |
| Tire Diameter | 20" |
| Tire Intended Use | Road |
| Tire Type | Clincher |
Original: $41.85
-65%$41.85
$14.65
Description
- TECH SPECS
| Color | Black |
| Defined Color | Black |
| Flat Protection | Tread |
| ISO Diameter | 451/ 20 x 1-1/8" 1-3/8" |
| ISO Width (mm) | 35 |
| Labeled Size | 20 x 1-1/8 |
| Tire Bead | Wire |
| Tire Diameter | 20" |
| Tire Intended Use | Road |
| Tire Type | Clincher |











